رد کردن لینک ها

درباره ما

درباره ما

درباره GIGAIPC

GIGAIPC، که در سال 2018 به عنوان انحصار مستقل IPC از گیگابایت تاسیس شده است، از اشتیاق به تکنولوژی و شهود مداوم الزامات مشتریان ما است. GIGAIPC دارای یک بخش تحقیق و توسعه فوق العاده پیشرفته است که ما را قادر می سازد که با سرعت سریع تکنولوژی امروز همکاری کنیم. GIGAIPC همراه با توانایی های برجسته تحقیقاتی و طراحی ما، دارای جایزه تولیدکننده برتر تایوان، هماهنگ با بخش تحقیق و توسعه GIGAIPC برای ارائه محصولات با کیفیت بالا و قابل اطمینان است. GIGAIPC یک سازمان جوان و پر انرژی است که از طریق پیش بینی های مشتریان ما هدایت می شود و ما وعده می دهیم که مشتریان خود را نه تنها سیستم عامل های محاسباتی با کیفیت بالا، بلکه سرویس و پشتیبانی جهانی نیز ارائه دهیم. در نتیجه، مراکز خدمات GIGAIPC در اکثر شهرهای بزرگ دنیا تأسیس شده اند و حضور جهانی ما همچنان در حال گسترش است و همه آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان ما هستند.

با تماس با تیم فروش ماهرانه ما و یا با خروج از یک پیام از طریق وب سایت ما، GIGAIPC می تواند محصولات نرم افزاری استاندارد و یا راه حل های سفارشی برای یکپارچه سازی سیستم ها و مشتریان OEM / ODM ارائه دهد.

“امروزه امروز فرد تعاملی و متصل به جهان را به ارمغان می آورد”، پنج جبهه GIGAIPC مبتنی بر مزایا، مهارت ها و تخصص هایی است که ما برای تحقق این دیدگاه ایجاد کرده ایم، از جمله: تمرکز مشتری و تلاش برای کیفیت بالا. GIGAIPC مصمم است که این پنج قدرت را تقویت کند، به عنوان اصول ما برای رسیدن به حداکثر رضایت مشتری.

بازگشت به بالای صفحه